
Nesavjesni pojedinac ili više njih zavrnuli su ventil i presjekli cijev u Kadinoj vodi.
Iz Gradske uprave Banjaluka saopšteno je da su nadležni brzo reagovali i sanirali, kako kažu, namjerno izazvano oštećenje.
Sugrađani su pozvani da vodu koriste racionalno i odgovorno.