Banjaluka: Vandali zavrnuli ventil i presjekli cijev za vodu

02.07.2025. u 13:01
Izvor: Nezavisne novine

Nesavjesni pojedinac ili više njih zavrnuli su ventil i presjekli cijev u Kadinoj vodi.

Iz Gradske uprave Banjaluka saopšteno je da su nadležni brzo reagovali i sanirali, kako kažu, namjerno izazvano oštećenje.

Sugrađani su pozvani da vodu koriste racionalno i odgovorno.

Podijeli

Povezane vijesti

NAJČITANIJE

posljednjih 30 dana